صعود به قله دماوند


نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ ارسال به دوستانارسال به دوستان

صعود به قله دماوند از جبهه جنوبی:

شروع و پایان برنامه

تاریخ‌های اجرای برنامه
جمعه 11 مرداد 1392
محل آغاز حرکت
ضلع شرقی میدان هفت تیر
مدت برنامه
سه روزه
تاریخ و ساعت حرکت
5 صبح روز جمعه 11 مرداد
تاریخ و ساعت برگشت
شامگاه یک شنبه 13 مرداد

شرح خدمات و امکانات

بیمه
بیمه مسوولیت مدنی
حمل و نقل
مینی بوس توریستی | قاطر جهت حمل بار و پشتیبانی نفرات
توضیح: حمل و نقل از تهران توسط مینی بوس تا پلور و وانت تا بارگاه دوم٬ حمل بار تا بارگاه سوم با قاطر
پذیرایی

- صبحانه (سه وعده)
- شام (دو وعده)
- ناهار (یک وعده)
- پذیرایی بین روز

پرسنل
سرپرست برنامه
تکنسین امداد
کمک سرپرست

جذابیت و فعالیت ها

جذابیت های تور
كوهنوردي

شرایط و ملزومات

لوازم مورد نیاز
لوازم شخصی، لباس مناسب ارتفاع، کفش مناسب صعود به ارتفاعات بالای 4000 متر، کیسه خواب مناسب، زیرانداز، فلاسک کوچک چای، باتوم کوهنوردی(یک جفت)، کوله مناسب حمله یا صعود نهایی٬ کرم ضد آفتاب٬ عینک آفتابی٬ کلاه٬ دستکش پلار٬ چراغ قوه، کارت شناسایی، ظروف شخصی(بشقاب-قاشق-چنگال-کارد)٬ و... (لیست کامل در اختیار ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت)
هزینه تور
اعلام می گردد
شرایط و مهلت ثبت نام
فرم رزرو تور را تکمیل فرمایید.

گالری عکس

 گالری عکسهای برنامه صعود به قله دماوند

کروکی اجرای برنامه

کروکی اجرای برنامه

سطح برنامه [ ؟ ]

نوع اقامت [ ؟ ]

حمل و نقل [ ؟ ]

تور لیدرهای این برنامه

 • لیدر برنامه های طبیعت گردی داخلی و خارجی با گرایش کوهنوردی، کویرنوردی، جنگل‌نوردی، پیمایش دره و دامنه، دارای کارت راهنمای طبیعت گردی از سازمان میراث فرهنگی...
 • لیدر برنامه های طبیعت گردی با گرایش کوهنوردی، جنگل‌نوردی، کویر نوردی، پیمایش دره و دامنه، دارای کارتهای راهنمای طبیعت گردی و راهنمای تاریخی-فرهنگی از سازمان میراث فرهنگی...

همسفران چه می‌گویند

 • آقای محسن داوریان (کارشناس سیستم های بانک)

  برنامه سفر به قله دماوند، بهترین سفر طبیعت گردی من بود.
  سفر در کنار شش فرانسوی که انسان‌های بسیار مودب و دوست داشتنی بودند.
   
  سرپرست برنامه که رگه طنز کلامش در هر حالتی خستگی را از ما دور می‌کرد و با گام‌های یک‌نواخت، همه‌ی تیم را با هم به قله رساند، و تکنسین پزشکی تیم که پشتیبان قدرتمند تیم بود و با جان و دل طوری از همه حمایت می‌کرد که کسی کوچک‌ترین نگرانی به خود راه ندهد. حتی افراد غریبه‌ای که از کنارشان رد می‌شد نیز از کمک‌های پزشکی او بهره‌مند می‌شدند.
   
  همه‌ی این‌ها باعث شد که من با وجود نداشتن آمادگی و تجربه‌ي صعود بالای 4000 متر، تمام مسیر تا قله را بدون کوچکترین خستگی و بدون باتوم، طی کنم، که برای خودم جای تعجب بسیار داشت.
   
  محسن داوریان
  1391/2/9
   

 • آقای نصرت بیگ محمدی (سرهنگ بازنشسته)

  نظرم را درباره(خدمات-سرپرستی-پزشکی-تغذیه-قیمت ...... .)در صعود به قله دماوند خواسته بودید بعرض میرساندکه:

  1- همان اخلاق خوب شما و همکارانتان همه موارد فوق را تکمیل میکند به نحوی که من در چندین صعود به همراه شما احساس هیچ کاستی نداشتم وهمیشه با روحیه عالی به منزل برگشته ام.

    

  2- در توجیه مربی محترمی که به همراه گروه انتخاب میشود این نکات لازم به یاد اوریست که چون شرکت کنندگان در صعود همه بصورت داوطلب بوده و تا حدودی جنبه تفریحی نیز دارد هرگونه اموزش فنون و یا صعود و برگشت و غیره درحد یاد دهی باشد نه در حد دستوری.

   

  3- راجع به قیمتها: خود بهتر میدانید که همه آدمها دوست دارند که نرخ هزینه هر جه پایینتر بهتر . و ما دوستان مطمئنآ به شما اعتماد کامل داریم و میدانیم شما در براورد و برسی هزینه های سفر و محاسبات خود حداقل ها را لحاظ میکنید. لذا ما دوستان هرچه در ردیف هزینه ها گنجانده شود قبول داریم.

  4- من از همین الان به دماوند و برنامه های امادگی آن و به سبلان و کلآ به هر برنامه ی که بالاتر از 3 پوتین باشد آمادگی اعلام میکنم.

   

 • آقای محمدحسن عاطفی (مدیر ارشد)

  با سلام
  اینجانب محمدحسن عاطفی در سال 1389 با البرزتور به همراه یک گروه فرانسوی به قله دماوند صعود نمودم یکبار در 28 سال پیش به دماوند صعود کرده بودم و همیشه آرزو داشتم یکبار دیگر صعود کنم که خوشبختانه اینکار انجام شد و یک صعود رویایی برای من بود که خاطره آن در تمام عمر باقی خواهد بود از لحاظ مدیریت تور، خدمات، ایمنی، تغذیه، راهنما و... خلاصه همه چیز با البرز تور عالی بود. 

Adventure and Trekking Tours in Iran | Trekking and Climbing Tours